Michał Woźny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od początku kariery kieruje się nowoczesnym podejściem do leczenia – stawia na precyzję, innowacyjne technologie oraz pełne zrozumienie potrzeb Pacjenta. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym, obejmującym m.in.: • stomatologię zachowawczą i estetyczną • endodoncję (leczenie kanałowe pod mikroskopem) • protetykę • stomatologię dziecięcą W swojej pracy wykorzystuje nowoczesny sprzęt […]
Monika Frankiewicz

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniewersytetu Medycznego (2014-2019) oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na Akademii Górnośląskiej (2023-2024). Zawodowo zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową i prostą chirurgią. Odbyte szkolenia pozwalają na precyzyjne leczenie endodontyczne pacjentów pod mikroskopem. Posiada duże doświadczenie w leczeniu stomatologicznym w narkozie i sedacji. Poza pracą uwielbia poznawać świat przez podróże, rowerowe […]
Piotr Szewczyk

Absolwent kierunek lekarsko-dentystyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz dentysta, który z pasją i zaangażowaniem dba o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów. W swojej praktyce łączy najnowsze osiągnięcia medycyny z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Jego celem jest zapewnienie komfortowego i bezbolesnego leczenia, które przynosi długotrwałe efekty.