Płatności

Bezpłatna diagnostyka oraz plan leczenia

Pierwszy - i za razem najważniejszy - etap leczenia ortodontycznego jakim jest pełna diagnostyka oraz plan leczenia w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile jest bezpłatny. Bez żadnych zobowiązań możesz poznać nasz zespół, swojego lekarza, a przede wszystkim dowiedzieć się jak będzie przebiegać proces Twojego leczenia.

Żadnych niespodzianek!

Podczas bezpłatnej prezentacji planu leczenia otrzymasz pełną informację o całkowitej cenie Twojego leczenia ortodontycznego, która dzięki podpisanej umowie, nigdy nie ulegnie zmianie. Dodatkowe koszty już Cię nie zaskoczą

Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego zaproponujemy Ci indywidualny, dostosowany do Twoich potrzeb system finansowania, tak byś mógł myśleć wyłącznie o Swoim pięknym uśmiechu. 

Koszt Twojego leczenia ortodontycznego w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile zaczyna się już od 250 zł miesięcznie. 

MediRaty

Rozłóż spłatę za aparat ortodontyczny na dogodne raty

W Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile mamy niezwykle atrakcyjne ceny jak również własny system ratalny. Wychodząc jednak na przeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy skorzystanie z systemu MediRaty. 

Ze wszystkich usług centrum możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.

MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

1. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
2. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

 

Zapraszamy też na:

facebook ikona  Facebook


youtube ikona  Youtube

 

informacja honorujemy kartę dużej rodziny