Ortodoncja

Kompleksowa diagnostyka

Nie ma nic ważniejszego od odpowiedniego zdiagnozowania problemu. W Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile nasz zespół przykłada do tego ogromną uwagę. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze w trakcie jednej wizyty przeprowadzamy kompleksową diagnostykę na podstawie której Twój lekarz przygotowuje precyzyjny i skuteczny plan leczenia

Zobacz z jakich etapów składa się kompleksowa diagnostyka
 

Leczenie

...

Dzieci

Nieprawidłowości w ustawieniu zębów można zauważyć już po pojawieniu się pierwszych stałych zębów, czyli w wieku 6 – 8 lat. Jest to najlepszy czas na kontrolę ortodontyczną, bo dzięki niej możemy uniknąć problemów z próchnicą czy wadą wymowy u naszych dzieci. Oddając swoje pociechy w ręce specjalistów z Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile, masz pewność, że są pod właściwą opieką.

Dowiedz się więcej o leczeniu najmłodszych

...

Młodzież

Najlepszym momentem rozpoczęcia leczenia ortodontycznego aparatem stałym jest faza wzrostu, czyli wiek około 12 lat. W tym okresie wyniki i efekty leczenia będą szybkie, skuteczne i długotrwałe. Większość naszych młodych pacjentów traktuje aparat jako element zdobiący uśmiech, który na każdej wizycie mogą uzupełnić kolorowymi ligaturami według własnego uznania. Dzięki temu proces leczenia jest przyjemny, a korzyści zdrowotne i estetyczne - bezcenne.

Dowiedz się więcej o leczeniu młodzieży

...

Dorośli

Coraz częściej osoby dorosłe odkrywają korzyści leczenia ortodontycznego. Żaden wiek nie jest barierą do rozpoczęcia leczenia ortodontycznego i posiadania pięknego uśmiechu. Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile oferuje szeroki wachlarz możliwości leczenia takich jak Harmony, Invisialign czy estetyczny aparat na zęby. Wszystkie te techniki mają na celu poprawę nie tylko Twojego uśmiechu - przede wszystkim Twojego stylu życia.

Dowiedz się więcej o leczeniu dorosłych

Białołęka:
Rock Your Smile - Białołęka
ul. Odkryta 1a
03-140 Warszawa
22 300 46 70
22 300 46 71
odkryta@centrum-ortodontyczne.pl

NOWA PLACÓWKA - Praga Południe
Rock Your Smile - Praga Południe
ul. Ostrobramska 91
04-118 Warszawa
 22 879 76 58
ostrobramska@centrum-ortodontyczne.pl

 

Zapraszamy też na nasze:

Facebook


Youtube