O nas

Specjalizujemy się w ortodoncji

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.

Cały zespół Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego.

Dzięki temu jesteśmy specjalistami w dziedzinie ortodoncji, a Ty masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Poznaj nasz zespół

Cały zespół Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ortodoncji, a Ty masz pewność, że jesteś we właściwym miejscu i właściwych rękach. 

Nasi specjaliści

Jesteśmy dla Ciebie

Nasz zespół jest dostępny dla Ciebie od poniedziałku do soboty. Pracując w systemie znanym z czołowych klinik amerykańskich oraz zachodnioeuropejskich sprawiają, że dobry, a wręcz najlepszy ortodonta jest na wyciągnięcie ręki a czas oczekiwania na konsultację, diagnostykę czy założenie aparatu jest bardzo krótki.

Godziny pracy
Poniedziałek - środa 10:00 - 20:00
Czwartek - Piątek 12:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 14:00

Najwyższe standardy

Najwyższe standardy to nie tylko skuteczne leczenie najnowszymi technikami przez wyszkolony zespół profesjonalistów, niezawodny sprzęt czy materiały. To również najwyższa jakość obsługi pacjenta. To Ty jesteś dla nas najważniejszy i Twoje potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu.

Bezpieczeństwo to podstawa

Komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze. Opracowane procedury, których zespół kurczowo się trzyma oraz wiele elementów takich jak chociażby sterylizacja narzędzi są naszą podstawą. Dodatkowo badania diagnostyczne wykonywane są przy pomocy nowoczesnego pantomografu MyRay Hyperion X9 oraz zestawu radiografii Zen-X z aparatem RTG DC Extend. Sprzęt ten pozwala na maksymalną redukcję dawki promieniowania, skrócenie czasu oczekiwania na zdjęcie oraz jego archiwizację i komputerową obróbkę.

Atmosfera

Miła i profesjonalna obsługa, przestronne wnętrza, sprzęt multimedialny, PlayStation, dostęp do internetu… To wszystko sprawi, że będziesz chciał do nas wracać.

Przejdź się po naszym Centrum Ortodontycznym

Białołęka:
Rock Your Smile - Białołęka
ul. Odkryta 1a
03-140 Warszawa
22 300 46 70
22 300 46 71
odkryta@centrum-ortodontyczne.pl

NOWA PLACÓWKA - Praga Południe
Rock Your Smile - Praga Południe
ul. Ostrobramska 91
04-118 Warszawa
 22 879 76 58
ostrobramska@centrum-ortodontyczne.pl

 

Zapraszamy też na nasze:

Facebook


Youtube