Invisalign

Alignery Invisalign

Alignery Invisalign to komplet przeźroczystych, wymiennych nakładek wykonanych specjalnie dla Twoich zębów. Każdy aligner jest wymieniany co dwa tygodnie tak aby Twoje zęby stopniowo przesuwały się we właściwe miejsce – dzień po dniu, milimetr po milimetrze.

Czy metoda leczenia Invisalign jest dla Ciebie?

Invisalign to metoda leczenia różnych, prostych i złożonych wad zgryzu, ale nie każdą z nich da się wyleczyć za pomocą nakładek. Aby sprawdzić czy leczenie tą metodą odpowiada Twoim potrzebom, niezbędna jest wizyta u Certyfikowanego Lekarza Invisalign, którego znajdziesz w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile. Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację, aby być bliżej pięknego uśmiechu.

Innowacyjny proces leczenia

Przed szczegółowym opracowaniem planu leczenia, wybrany przez Ciebie lekarz wykona wycisk Twoich zębów aby mieć pewność, że system Invisalign będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Plan leczenia systemem Invisalign, wspierany jest innowacyjnym oprogramowaniem, które prezentuje sekwencję ruchu zębów w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii będziesz mógł zobaczyć swój uśmiech po zakończeniu leczenia.

 

Zapraszamy też na:

facebook ikona  Facebook


youtube ikona  Youtube

 

informacja honorujemy kartę dużej rodziny