Invisalign

Alignery Invisalign

Alignery Invisalign to komplet przeźroczystych, wymiennych nakładek wykonanych specjalnie dla Twoich zębów. Każdy aligner jest wymieniany co dwa tygodnie tak aby Twoje zęby stopniowo przesuwały się we właściwe miejsce – dzień po dniu, milimetr po milimetrze.

Czy metoda leczenia Invisalign jest dla Ciebie?

Invisalign to metoda leczenia różnych, prostych i złożonych wad zgryzu, ale nie każdą z nich da się wyleczyć za pomocą nakładek. Aby sprawdzić czy leczenie tą metodą odpowiada Twoim potrzebom, niezbędna jest wizyta u Certyfikowanego Lekarza Invisalign, którego znajdziesz w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile. Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację, aby być bliżej pięknego uśmiechu.

Innowacyjny proces leczenia

Przed szczegółowym opracowaniem planu leczenia, wybrany przez Ciebie lekarz wykona wycisk Twoich zębów aby mieć pewność, że system Invisalign będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Plan leczenia systemem Invisalign, wspierany jest innowacyjnym oprogramowaniem, które prezentuje sekwencję ruchu zębów w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii będziesz mógł zobaczyć swój uśmiech po zakończeniu leczenia.

Białołęka:
Rock Your Smile - Białołęka
ul. Odkryta 1a
03-140 Warszawa
22 300 46 70
22 300 46 71
odkryta@centrum-ortodontyczne.pl

NOWA PLACÓWKA - Praga Południe
Rock Your Smile - Praga Południe
ul. Ostrobramska 91
04-118 Warszawa
 22 879 76 58
ostrobramska@centrum-ortodontyczne.pl

 

Zapraszamy też na nasze:

Facebook


Youtube